Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Zapraszamy do zaznajomienia się z dostatnią propozycją! Oto firma Beton-Plus Sp. z o.o ., jakiej specjalnością jak sama nazwa wskazuje jest beton Magnuszew. Mamy znaczne doświadczenie, albowiem funkcjonujemy w branży betonowej już od 2012 roku. Naszą z siedzibą jest Owadów – natomiast zakres wyświadczanych przez naszą firmę usług rozpościeramy na cały Radom oraz otoczenia.

Producent betonu Magnuszew – godny zaufania!

Od początku istnienia opisującej nas aktywności skupialiśmy się na celu nadrzędnym, jakim jest dostarczenie naszym i przyszłym klientom betonu najwyższej jakości. Specjalizujemy się w betonie towarowym różnej klasy, który można z powodzeniem wykorzystywać również w przemyśle drogowym jak oraz budownictwie. W swojej szerokiej ofercie posiadamy także beton na dom Magnuszew. Z naszych usług z powodzeniem mogą korzystać również Kontrahenci indywidualni, jak i firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Magnuszew - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Magnuszew - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Magnuszew - Producent betonu

To jednak nie koniec należącej do nas oferty! Prócz tego, iż proponujemy beton z gruszki Magnuszew na wysokim poziomie, niemniej jednak równocześnie również w należytej cenie, poza tym absorbujemy się całościową produkcją prefabrykatów betonowych. Poza główną ofertą wolno również w należącej do nas propozycji znaleźć m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Galanteria betonowa to stworzona przez nas pasja oraz ufamy, że Państwo będą mogli o jej wysokiej jakości przekonać się osobiście. Niemniej jednak te wyroby oraz tani beton Magnuszew to w dalszym ciągu ledwo część naszej propozycji, bowiem poza tym mamy przyjemność przedstawić naszym konsumentom usługi transportowe wywrotkami, jak też samochodami samowyładowczymi. W należącej do nas gestii leżą również roboty ziemne wykonane za pomocą nowoczesnej koparko-ładowarki – z tych olśniewających propozycji można skorzystać jednocześnie przystosowując je do swoich indywidualnych pragnień.

Betoniarnia Magnuszew oraz inne rewelacje

Bez względu na to, czy to co Państw interesuje to beton towarowy Magnuszew lub również inna z naszych oferowanych usług, gwarantujemy iż świadczymy w zasadzie wysoki poziom, co może potwierdzić każdy nas dotychczasowy Klient. Troszczymy się o każdorazowo o to, aby wszelkie towary wychodzące z ramienia należącej do nas firmy spełniały najwyższą jakość oraz posiadały potrzebne parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Augustów, Bargłów Kościelny, Bobrowniki, Dąbrowa Białostocka, Dęblin, Garbatka-Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Gózd, Grudki, Jedlnia-Letnisko, Kalinowo, Kobylnica, Kozienice, Lipsk, Łagów, Łaskarzew, Magnuszew, Michałowo, Moszczanka, Narew, Narewka, Paprotnia, Pionki, Podebłocie, Podlesie Duże, Policzna, Raczki, Rajgród, Ryczywół, Ryki, Sobolew, Stężyca, Suchowola, Sztabin, Trojanów, Wieliczki, Zabłudów.