Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Gorąco zapraszamy do zaznajomienia się z dostatnią propozycją! Oto jednostka gospodarcza Beton-Plus Sp. z o.o ., jakiej specjalnością jak sama nazwa podkreśla jest beton Łagów. Mamy spore doświadczenie, bo funkcjonujemy w branży betonowej już od 2012 roku. Owadów to siedziba należącej do nas firmy, ale Radom oraz okolice to całkowity teren, na jakim realizujemy nasze wysokiej jakości usługi.

Producent betonu Łagów – wart zaufania!

Od początku istnienia opisującej nas działalności koncentrowaliśmy się na celu koronnym, jakim jest dostarczenie naszym obecnym i przyszłym klientom betonu najwyższej jakości. Specjalizujemy się w betonie towarowym rozmaitej klasy, który można z powodzeniem wykorzystywać zarówno w przemyśle drogowym jak i budownictwie. Nasza bogata propozycja obejmuje również beton na dom Łagów. Z naszych usług z powodzeniem mogą korzystać również Klienci indywidualni, jak oraz firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Łagów - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Łagów - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Łagów - Producent betonu

Mimo to nie jest to bez ustanku nasza pełna propozycja! Prócz tego, że oferujemy beton z gruszki Łagów na wysokim poziomie, lecz równocześnie też w właściwej cenie, poza tym zajmujemy się kompleksową produkcją prefabrykatów betonowych. W tej części naszej oferty wolno znaleźć m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Galanteria betonowa to nasza pasja oraz ufamy, iż Państwo będą mogli o jej wysokiej jakości przekonać się osobiście. Jednak te wyroby oraz tani beton Łagów to w dalszym ciągu ledwo część należącej do nas propozycji, bowiem poza tym mamy przyjemność opisać naszym drogim kontrahentom usługi transportowe wywrotkami, jak też samochodami samowyładowczymi. W należącej do nas gestii leżą także roboty ziemne wykonane za pomocą współczesnej koparko-ładowarki – z tych cudownych propozycji wolno skorzystać jednocześnie dopasowując je do swoich indywidualnych potrzeb.

Betoniarnia Łagów oraz inne rewelacje

Bez względu na to, czy to co Państw interesuje to beton towarowy Łagów czy też inna z naszych oferowanych usług, gwarantujemy że świadczymy w rzeczy samej wysoki poziom, co może potwierdzić każdy nas dotychczasowy Kontrahent. Dbamy o każdorazowo o to, aby wszelkie artykuły wychodzące z ramienia naszej firmy spełniały wysoką jakość oraz posiadały wymagane parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Augustów, Bargłów Kościelny, Bobrowniki, Dąbrowa Białostocka, Dęblin, Garbatka-Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Gózd, Grudki, Jedlnia-Letnisko, Kalinowo, Kobylnica, Kozienice, Lipsk, Łagów, Łaskarzew, Magnuszew, Michałowo, Moszczanka, Narew, Narewka, Paprotnia, Pionki, Podebłocie, Podlesie Duże, Policzna, Raczki, Rajgród, Ryczywół, Ryki, Sobolew, Stężyca, Suchowola, Sztabin, Trojanów, Wieliczki, Zabłudów.