Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Gorąco zapraszamy do zaznajomienia się z bogatą propozycją! Oto firma Beton-Plus Sp. z o.o ., jakiej specjalnością jak sama nazwa podkreśla jest beton Dęblin. Posiadamy spore doświadczenie, bo działamy w branży betonowej już od 2012 roku. Opisującą nas z siedzibą jest Owadów – tudzież zakres naszych usług rozpościeramy na cały Radom i okolice.

Producent betonu Dęblin – godny zaufania!

Od początku istnienia należącej do nas działalności skupialiśmy się na celu newralgicznym, jakim jest dostarczenie naszym oraz przyszłym kontrahentom betonu najwyższej jakości. Specjalizujemy się w betonie towarowym przeróżnej klasy, jaki można z powodzeniem stosować zarówno w przemyśle drogowym jak i budownictwie. Nasza bogata propozycja obejmuje także beton na dom Dęblin. Z naszych usług z powodzeniem mogą korzystać również Kontrahenci indywidualni, jak oraz firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Dęblin - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Dęblin - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Dęblin - Producent betonu

Jednak nie jest to wciąż stworzona przez nas pełna oferta! Oprócz tego, iż proponujemy beton z gruszki Dęblin na wysokim poziomie, niemniej jednak jednocześnie też w dobrej cenie, poza tym zajmujemy się kompleksową produkcją prefabrykatów betonowych. W tej części naszej oferty wolno odkryć m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Naszą niekwestionowaną pasją jest galanteria betonowa, skutkiem tego liczymy na to, że też Państwo będą mogli się przekonać o tym, jak dobrzy jesteśmy w tym fachu. Jednakże te wyroby i tani beton Dęblin to w dalszym ciągu zaledwie część należącej do nas oferty, albowiem poza tym mamy przyjemność zaprezentować naszym konsumentom usługi transportowe wywrotkami, jak też samochodami samowyładowczymi. Jesteśmy w stanie również wykonać dowolne roboty ziemne nowoczesną koparko-ładowarką – wszystko w zakresie naszych propozycji, jakie dostosowujemy do indywidualnych pragnień każdego konsumenta.

Betoniarnia Dęblin oraz inne rewelacje

Bez względu na to, czy to co Państw interesuje to beton towarowy Dęblin czy również inna z naszych przedkładanych usług, zapewniamy iż świadczymy w gruncie rzeczy wysoki poziom, co może potwierdzić każdy nas dotychczasowy Klient. Troszczymy się o każdorazowo o to, ażeby wszystkie towary wychodzące z ramienia naszej firmy spełniały wysoką jakość i miały wymagane parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Augustów, Bargłów Kościelny, Bobrowniki, Dąbrowa Białostocka, Dęblin, Garbatka-Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Gózd, Grudki, Jedlnia-Letnisko, Kalinowo, Kobylnica, Kozienice, Lipsk, Łagów, Łaskarzew, Magnuszew, Michałowo, Moszczanka, Narew, Narewka, Paprotnia, Pionki, Podebłocie, Podlesie Duże, Policzna, Raczki, Rajgród, Ryczywół, Ryki, Sobolew, Stężyca, Suchowola, Sztabin, Trojanów, Wieliczki, Zabłudów.