Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z dostatnią propozycją! Oto jednostka gospodarcza Beton-Plus Sp. z o.o ., jakiej specjalnością jak sama nazwa wskazuje jest beton Paprotnia. Posiadamy pokaźne doświadczenie, bo funkcjonujemy w branży betonowej już od 2012 roku. Opisującą nas z siedzibą jest Owadów – natomiast zakres wyświadczanych przez naszą firmę usług rozpościeramy na cały Radom i otoczenia.

Producent betonu Paprotnia – wart zaufania!

Od początku istnienia należącej do nas działalności skupialiśmy się na celu kluczowym, jakim jest dostarczenie naszym i przyszłym klientom betonu najwyższej jakości. Specjalizujemy się w betonie towarowym przeróżnej klasy, jaki wolno z powodzeniem wykorzystywać zarówno w przemyśle drogowym jak oraz budownictwie. Nasza bogata propozycja obejmuje także beton na dom Paprotnia. Z naszych usług z powodzeniem mogą korzystać zarówno Klienci indywidualni, jak i firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Paprotnia - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Paprotnia - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Paprotnia - Producent betonu

Mimo to nie jest to bez ustanku stworzona przez nas pełna propozycja! Oprócz tego, że oferujemy beton z gruszki Paprotnia na wysokim poziomie, lecz równocześnie także w odpowiedniej cenie, poza tym absorbujemy się kompleksową produkcją prefabrykatów betonowych. Poza główną ofertą można także w naszej propozycji odszukać m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Naszą niekwestionowaną pasją jest galanteria betonowa, wskutek tego liczymy na to, iż także Państwo będą mogli się przekonać o tym, jak dobrzy jesteśmy w tym fachu. Mimo to te wyroby i tani beton Paprotnia to w dalszym ciągu zaledwie część naszej oferty, bowiem poza tym mamy przyjemność zaprezentować naszym konsumentom usługi transportowe wywrotkami, jak też samochodami samowyładowczymi. Jesteśmy w stanie też zrealizować dowolne roboty ziemne nowoczesną koparko-ładowarką – wszystko w zakresie naszych propozycji, które przystosowujemy do indywidualnych wymogów każdego klienta.

Betoniarnia Paprotnia oraz inne rewelacje

To nie ma znaczenia czy beton towarowy Paprotnia Państwa intryguje czy również inna przedłożona przez nas usługa jest tym, z czego Państwo pragną skorzystać – zapewniamy iż zawsze będzie to usługa na najwyższym poziomie. Troszczymy się o każdorazowo o to, by wszystkie artykuły wychodzące z ramienia naszej firmy spełniały wysoką jakość i posiadały potrzebne parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Augustów, Bargłów Kościelny, Bobrowniki, Dąbrowa Białostocka, Dęblin, Garbatka-Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Gózd, Grudki, Jedlnia-Letnisko, Kalinowo, Kobylnica, Kozienice, Lipsk, Łagów, Łaskarzew, Magnuszew, Michałowo, Moszczanka, Narew, Narewka, Paprotnia, Pionki, Podebłocie, Podlesie Duże, Policzna, Raczki, Rajgród, Ryczywół, Ryki, Sobolew, Stężyca, Suchowola, Sztabin, Trojanów, Wieliczki, Zabłudów.