Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Uprzejmie zapraszamy do zaznajomienia się z bogatą propozycją! Oto jednostka gospodarcza Beton-Plus Sp. z o.o ., jakiej specjalnością jak sama nazwa podkreśla jest beton Grudki. Posiadamy pokaźne doświadczenie, bowiem funkcjonujemy w branży betonowej już od 2012 roku. Naszą z siedzibą jest Owadów – natomiast zakres wyświadczanych przez naszą firmę usług rozpościeramy na cały Radom oraz okolice.

Producent betonu Grudki – godny zaufania!

Od początku istnienia naszej aktywności koncentrowaliśmy się na celu nadrzędnym, jakim jest dostarczenie naszym i przyszłym kontrahentom betonu najwyższej jakości. Specjalizujemy się w betonie towarowym różnej klasy, który wolno z powodzeniem wykorzystywać zarówno w przemyśle drogowym jak oraz budownictwie. W swojej szerokiej szerokiej ofercie posiadamy również beton na dom Grudki. Z naszych usług z powodzeniem są w stanie korzystać zarówno Kontrahenci indywidualni, jak oraz firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Grudki - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Grudki - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Grudki - Producent betonu

To niemniej jednak nie zakończenie należącej do nas oferty! Prócz tego, iż proponujemy beton z gruszki Grudki na wysokim poziomie, niemniej jednak jednocześnie również w odpowiedniej cenie, poza tym zajmujemy się całościową produkcją prefabrykatów betonowych. Poza główną propozycją wolno też w należącej do nas propozycji znaleźć m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Opisującą nas niekwestionowaną pasją jest galanteria betonowa, wskutek tego liczymy na to, iż również Państwo będą mogli się przekonać o tym, jak dobrzy jesteśmy w tym fachu. Niemniej jednak te wyroby i tani beton Grudki to w dalszym ciągu ledwo część naszej oferty, albowiem poza tym mamy przyjemność opisać naszym kontrahentom usługi transportowe wywrotkami, jak też samochodami samowyładowczymi. W należącej do nas gestii leżą też roboty ziemne wykonane za pomocą współczesnej koparko-ładowarki – z tych cudownych propozycji można skorzystać jednocześnie przystosowując je do swoich indywidualnych wymogów.

Betoniarnia Grudki i inne rewelacje

Bez względu na to, czy to co Państw interesuje to beton towarowy Grudki czy też inna z naszych przedkładanych usług, gwarantujemy że świadczymy w rzeczywistości wysoki poziom, co może potwierdzić każdy nas dotychczasowy Klient. Troszczymy się o każdorazowo o to, by wszystkie artykuły wychodzące z ramienia należącej do nas firmy spełniały wysoką jakość i posiadały potrzebne parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Augustów, Bargłów Kościelny, Bobrowniki, Dąbrowa Białostocka, Dęblin, Garbatka-Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Gózd, Grudki, Jedlnia-Letnisko, Kalinowo, Kobylnica, Kozienice, Lipsk, Łagów, Łaskarzew, Magnuszew, Michałowo, Moszczanka, Narew, Narewka, Paprotnia, Pionki, Podebłocie, Podlesie Duże, Policzna, Raczki, Rajgród, Ryczywół, Ryki, Sobolew, Stężyca, Suchowola, Sztabin, Trojanów, Wieliczki, Zabłudów.