Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Zachęcamy do zapoznania się z propozycją stworzonej przez nas firmy! Oto firma Beton-Plus Sp. z o.o ., której specjalnością jak sama nazwa wskazuje jest beton Trojanów. Mamy pokaźne doświadczenie, bowiem działamy w branży betonowej już od 2012 roku. Owadów to siedziba należącej do nas firmy, lecz Radom i okolice to całkowity teren, na którym realizujemy nasze wysokiej jakości usługi.

Producent betonu Trojanów – godny zaufania!

Od początku istnienia należącej do nas aktywności koncentrowaliśmy się na celu newralgicznym, jakim jest dostarczenie naszym i przyszłym klientom betonu najwyższej jakości. Specjalizujemy się w betonie towarowym przeróżnej klasy, jaki wolno z powodzeniem stosować zarówno w przemyśle drogowym jak oraz budownictwie. W swojej szerokiej ogromnej ofercie posiadamy też beton na dom Trojanów. Z naszych usług z powodzeniem mogą korzystać również Konsumenci indywidualni, jak oraz firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Trojanów - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Trojanów - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Trojanów - Producent betonu

To niemniej jednak nie zakończenie naszej oferty! Prócz tego, że proponujemy beton z gruszki Trojanów na wysokim poziomie, jednakowoż równocześnie także w należytej cenie, poza tym absorbujemy się kompleksową produkcją prefabrykatów betonowych. Poza główną propozycją można także w naszej propozycji odszukać m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Naszą niekwestionowaną pasją jest galanteria betonowa, wobec tego liczymy na to, że także Państwo będą mogli się przekonać o tym, jak dobrzy jesteśmy w tym fachu. Jednak te wyroby oraz tani beton Trojanów to w dalszym ciągu ledwo część należącej do nas oferty, bowiem poza tym mamy przyjemność przedstawić naszym klientom usługi transportowe wywrotkami, jak również samochodami samowyładowczymi. W naszej gestii leżą również roboty ziemne wykonane za pomocą nowoczesnej koparko-ładowarki – z tych doskonałych propozycji można skorzystać równocześnie dostosowując je do swoich indywidualnych pragnień.

Betoniarnia Trojanów i inne rewelacje

Bez względu na to, czy to co Państw interesuje to beton towarowy Trojanów lub również inna z naszych oferowanych usług, gwarantujemy że świadczymy w rzeczywistości wysoki poziom, co może potwierdzić każdy nas dotychczasowy Klient. Troszczymy się o każdorazowo o to, by wszystkie artykuły wychodzące z ramienia należącej do nas firmy spełniały najwyższą jakość oraz miały wymagane parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Augustów, Bargłów Kościelny, Bobrowniki, Dąbrowa Białostocka, Dęblin, Garbatka-Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Gózd, Grudki, Jedlnia-Letnisko, Kalinowo, Kobylnica, Kozienice, Lipsk, Łagów, Łaskarzew, Magnuszew, Michałowo, Moszczanka, Narew, Narewka, Paprotnia, Pionki, Podebłocie, Podlesie Duże, Policzna, Raczki, Rajgród, Ryczywół, Ryki, Sobolew, Stężyca, Suchowola, Sztabin, Trojanów, Wieliczki, Zabłudów.