Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą naszej firmy! Oto jednostka gospodarcza Beton-Plus Sp. z o.o ., jakiej specjalnością jak sama nazwa wskazuje jest beton Zabłudów. Posiadamy znaczne doświadczenie, albowiem funkcjonujemy w branży betonowej już od 2012 roku. Opisującą nas z siedzibą jest Owadów – natomiast zakres wyświadczanych przez naszą firmę usług rozpościeramy na cały Radom oraz otoczenia.

Producent betonu Zabłudów – godny zaufania!

Od założenia naszej firmy obraliśmy nadrzędny priorytet, jakim jest zapewnienie każdemu z naszych konsumentów najwyższej jakości betonu. Specjalizujemy się w betonie towarowym przeróżnej klasy, który można z powodzeniem stosować zarówno w przemyśle drogowym jak i budownictwie. Nasza bogata propozycja obejmuje też beton na dom Zabłudów. Z naszych usług z powodzeniem mogą korzystać również Konsumenci indywidualni, jak i firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Zabłudów - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Zabłudów - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Zabłudów - Producent betonu

Niemniej jednak nie jest to wciąż nasza pełna propozycja! Oprócz tego, iż proponujemy beton z gruszki Zabłudów na wysokim poziomie, ale jednocześnie również w właściwej cenie, poza tym zajmujemy się kompleksową produkcją prefabrykatów betonowych. Poza główną propozycją można także w naszej propozycji odnaleźć m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Opisującą nas niekwestionowaną pasją jest galanteria betonowa, wobec tego liczymy na to, że także Państwo będą mogli się przekonać o tym, jak dobrzy jesteśmy w tym fachu. Jednak te wyroby oraz tani beton Zabłudów to w dalszym ciągu ledwo część naszej propozycji, bo poza tym mamy przyjemność przedstawić naszym klientom usługi transportowe wywrotkami, jak także samochodami samowyładowczymi. W należącej do nas gestii leżą także roboty ziemne wykonane za pomocą współczesnej koparko-ładowarki – z tych olśniewających propozycji wolno skorzystać jednocześnie dopasowując je do swoich indywidualnych wymogów.

Betoniarnia Zabłudów i inne rewelacje

To nie ma znaczenia czy beton towarowy Zabłudów Państwa interesuje czy także inna przedłożona przez nas usługa jest tym, z czego Państwo pragną skorzystać – zapewniamy że zawsze będzie to usługa na najwyższym poziomie. Troszczymy się o każdorazowo o to, by wszelkie towary wychodzące z ramienia naszej firmy spełniały wysoką jakość oraz miały potrzebne parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Augustów, Bargłów Kościelny, Bobrowniki, Dąbrowa Białostocka, Dęblin, Garbatka-Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Gózd, Grudki, Jedlnia-Letnisko, Kalinowo, Kobylnica, Kozienice, Lipsk, Łagów, Łaskarzew, Magnuszew, Michałowo, Moszczanka, Narew, Narewka, Paprotnia, Pionki, Podebłocie, Podlesie Duże, Policzna, Raczki, Rajgród, Ryczywół, Ryki, Sobolew, Stężyca, Suchowola, Sztabin, Trojanów, Wieliczki, Zabłudów.